Otevřené tréninky dospělých

Máš v klubu málo tréninků nebo nemáte žádnou zimní přípravu. Máme pro tebe řešení!

Taky si někdy řikáš, že by sis šel zatrénovat, ale není s kým a není kam? Nebo se vás sejde jen pár. Proč bys měl chodit na spinning nebo do fitka, když tě baví fotbal! Jestli je ti 18 a více let, připravili jsme pro tebe otevřené tréninky dospělých v Kolíně. 
 
Nabízíme jedinečnou možnost otevřených tématicky zaměřených tréninkových jednotek během zimní fotbalové přestávky. Chceme podpořit to, co máte rádi! 
 
Nabízíme zároveň, řešení pro fotbalové týmy, kterým chybí trenér a chtěli by se pustit do zimní přípravy. V případě zájmu a dostatečného počtu jsme schopni vyblokovat náš termín pro váš fotbalový tým!
 
Srdečně vás zveme na naše otevřené fotbalové tréninky v Kolíně, kde můžete v přátelském prostředí rozvíjet své fotbalové dovednosti během zimní přestávky. Přijďte si užít fotbal, poznat nové přátele a třeba zlepšit svoje dovednosti!

Takže... co odpovíš, až se tě jaro zeptá, co jsi dělal v zimě?

Podmínky účasti

Účastnit se mohou osoby ve věku 18 a více let. Slušné chování v duchu fair-play a respekt k soupeři. Hrubé či zákeřné chování = vyřazení z tréninku.

18+2

Max. počet účastníků na tréninku je 20 osob - 18 hráčů + 2 gólmani. To neznamená, že se mezi 16 hráčů nemohou přihlásit další gólmani, ale s těmi, kteří se přihlásí do sekce gólmanů, je počítáno s jako hlavními golmany. Minimální počet pro realizaci je 12 osob.

Délka tréninku

90 min.

Fotbálek

Každý trénink fotbálek 2x20 min.

Tréninkové pomůcky

Míče, branky, terčíky, atd. máme. K dispozici bude i šatna.

Přihláška k účasti

Skrze rezervační systém níže.

220 Kč

Úhrada rezervace do 30 minut platební kartou. Storno rezervace je možné nejpozději 1 den před konáním tréninku a to z důvodu přípravy tréninku. Platba bude vrácena do kreditního systému nebo na bankovní účet v případě nezaložení účtu.

Cashback

Hráči vítězného týmu v rámci fotbálku získávají 20 Kč do kreditního systému. Vrácení je možné pouze v případě založení zákaznického účtu v rezervačním systému.

Kde trénujeme

Fotbalové hřiště - UMT Kolín - Brankovická (Borky)

Kdo tréninky povede?

Bc. Martin Hanoušek
  • trenérská licence: UEFA "A" Licence
  • trenérská praxe: FC Slovan Liberec (mládež), SK Sparta Kolín (mládež), TJ Sokol Volárna
  • kontakt: 774 688 580

 

 

Rezervuj si trénink!